باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/05/31

توسکانی بهشت گمشده زمین

توسکانی بهشت گمشده زمین

بهشت گمشده زمین در ایتالیا 

 

توسکانی ناحیه ای در ایتالیا به مساحت 23 کیلومتر مربع می باشد که جمعتی بالغ بر 3.6 میلیون نفر را به مرکزیت شهری به نام فلورانس تشکیل داده است .توسکانی دارای شهرت فرهنکی است به دلیل اینکه 6 میراٍ جهانی یونسکو در آن وجود دارد که عبارتند از :

 

مرکز تاریخی فلورانس

مرکز تاریحی سینا

میدان کلیسای جامع پیزا

مرکز تاریخی گیمینگنانو

مرکز تاریخی پینزا و وال دورچا

 

این منطقه بهشت گمشده ی گردشگران می باشد که طبیعت گردان می توانند آنرا در ایتالیا بیابند ، منطقه ای که دارای طبیعتی بکر ، گنجینه های تاریخی و باستانی بسیار و مردمی گرم خو و مهربان بوده و توانسته سالانه بسیاری از طرفداران طبیعت را از سراسر دنیا به ایتالیا جذب کند .باغات انگور توسکانی ، دره های سرسبز و دریای فوق العاده آن توانسته گوشه ای از بهشت را برای انسان ها متجلی کند ، تپه های سرسبز وقتی که گوسفندان مشغول چرا هستند زیبایی وصف نشدنی را متبادر می کند ، به راستی که این منطقه بهشت گمشده است ، در ادامه تعدادی تصویر از این منطقه بکر و رویایی را خدمتتان ارائه می کنیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017