1200 متر باغ ویلا استخردار ، شهریار
قیمت: 1.5 میلیارد
شهریار ، فردوسیه
612
فروش 1250 متر باغ ویلا لاکچری شهریار
قیمت: 2.5 میلیارد
شهریار
546
تاریخ خبر 1396/04/26

"0 تا 100 احداث باغ ویلا " (3)

"0 تا 100 احداث باغ ویلا " (3)

املاک حکمت برند برتر املاک در غرب استان تهران میباشد؛تخصص ما خریدو فروش باغ ویلا ،املاک تجاری و املاک صنعتی مثل سوله میباشد.این مقاله از سری مقالات "صفر تا صد احداث باغ ویلا"میباشد.اگر شما هم مانند بسیاری از مراجعه کنندگان ما تمایل به شخصی سازی کردن باغ یا زمین خود دارید میتوانید به کمک این مقالات باغ ویلایی لوکس و بسیار شکیل با رعایت اصول علمی و تجربی در شهریار بسازید .

 

باما بروز باشید

 

 

انواع خانه سازی

 

خانه های نیمه متصل

 

اغلب،افرادی که در توسعه خانه سازی دست دارند این نوع خانه ها را میسازند و نقشه های یکسان ،مبنای این نوع خانه سازی است.این خانه سازی برای ساختن خانه های منفرد نیز به کار میرود اما به ندرت نقشه دو نیمه به صورت مجزا کشیده میشود ،غالباً گاراژ و یا پارکینگ در محدوده کناری زمین ساخته میشود.

 

خانه های متصل

 

معمولا افرادی که پروژه های بزرگ سلختمان های مسکونی را به انجام میرسانند از این نوع خانه سازی استفاده میکنند.نقشه و طرح مجموعه ساختمان ها یکسان است و ساختمان ها دارای طرحی جمع و جور و یا جادار میباشد.میتوان در هر قطعه زمین،گاراژ و یا پارکینگ و یا اینکه یک فضای پارکینگ جدا گانه در نظر گرفت.

 

خانه های دارای باغچه

 

این ساختمان ها را میتوان به9 طور مجزا و یا به صورت مجموعهد خانه های هم شکل ساخت. معمولاًفقط در مناطق وسیع،مجموغه خانه های هم شکل ساخته میشود.این خانه ها دارای گاراژ شخصی و یا پارکینگ مشترک هستند.

 

 

 

ویلا های دارای باغ یا حیاط مرکزی

 

این ویلا ها دارای مزایایی چون تراکم زیاد،کیفیت قابل قبول زندگی و امکان آزادی در طراحی هستند و حد اقل مساحت هر قطعه 270 متر مربع است.

 

خانه های پلکانی

 

اگر چه در این نوع خانه ها امکان استفاده مناسب از نور خورشید کم است،ولی از نظر اقتصادی،مقرون به صرفه ترین نوع خانه ها هستند.در پروژه های کلان،با استفاده از این نوع خانه ها میتوان شرایط زندگی با کیفیت قابل قبول را با تراکمی بالا فراهم ساخت.

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

-

1397/01/12

" ریشه 13 بدر چیست رسوم سیزده بدر چیست معنی واژه ی 13 بدر چیست "

-

1397/01/07

" نوروز باشید که ایام شمائید ... "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017