باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1397/02/16

شهرک ویلایی تیسفون

شهرک ویلایی تیسفون

با نام و یاد خداوند بزرگ

 

از آنجا که بسیاری از متقضیان بازدید از منطقه شهریار ، اطلاعاتی در مورد شهرک های ویلایی این منطقه ندارند ، بر آن شدیم تا به تفصیل و تفکیک در مورد شهرک های ویلایی شهریار صحبت کنیم .

 

در این مقاله در مورد یکی از قدیمی ترین شهرک های ویلایی شهریار ، به نام شهرک تیسفون صحبت خواهیم کرد .

 

شهرک ویلایی تیسفون اولین شهرک ویلایی شهریار می باشد که با میتوان احداث آن را به پیش از انقلاب اسلامی مربوط ساخت ، این شهرک تنها شهرکی در منطقه شهریار است که دارای کاربری باغ ویلا در اسناد خود می باشد ، قطعات این شهرک دارای سند 6 دانگ بوده و از درختانی تنومند و بارده با قدمتی حدود 50 سال برخوردار هستند .

 

موقعیت مکانی :

این شهرک در قسمت پائینی اندیشه فاز 1 واقع شده است و از " جاده شهریار به ملارد " و شهرک جعفریه و اندیشه نیز راه دسترسی دارد .

 

امنیت و دسترسی

این شهرک محیطی بسیار دنج ، آرام و امنیت بسیار بالا می باشد ، بلواری زیبا که در اطراف آن چنارهای سر به فلک کشیده حاشیه خیابان ها را به تزئین میکنند هر بیننده ای را سر ذوق می آورد .

 

مقدار سرمایه مورد نیاز

با توجه به وقعیت و مکان ملک قیمت ها متغیر است ، اما به طور کلی میتوان قطعات خام (1000 متری )  این شهرک را از قطعه ای 1 میلیارد تومان قیمت گذاری کرد و برای باغ ویلا این مبلغ به 1 میلیارد و هشتصد میلیون به بالا تخمین زد .

 

قطعا ویلاهای این منطقه دارای کیفیتی بسیار بالا و لاکچری پسند می باشند ، منطقه ای ویلایی تیسفون به دور از فضای بومی نشین دارای سطح فرهنگی بالا می باشد که برای سکونت دائم شدیدا پیشنهاد می شود .

 

 

تصاویری از فضای این منطقه را میتوانید در زیر مشاهده فرمائید .

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017