باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/12/17

روز زن مبارک

روز زن مبارک

حضرت رسول " ص " بسیار نسبت به احترام به بانوان سفارش می کردند ، مردانگی در گرو غرور بی جا نیست ، هر روز که به همسرت ابراز علاقه کردی ، هر روز که به او کمک کردی مردی .

 

اندک کلامی پیرامون روز مادر

مادرم ، عشقت از روزی که به دنیا آمدم تا روزی که سر بر خاک نهم در دل جاودانست ، هر بار برویم لبخند میزنی ، هر بار صدایم میکنی و هر بار مرا مینگری بیشتر خدا را برای داشتنت تشکر میکنم ، هر وقت به دردی که برای به دنیا آوردنم کشیدی ، به غصه هایی که در حین بزرگ شدنم خوردی ، به اینکه بزرگترین آرزویت رسیدن من به جاییست فکر میکنم قطره اشکی از چشمانم سرازیر می شود ، هر بار که صدایت میکنم زندگی را لمس میکنم مادر ، در دنیای پر از رنگ و فریب این روز ها تو فرشته ی یکرنگ منی ، بارها دوستت دارم ای مهربانترینم .

 

اندک کلامی پیرامون روز زن

زن ، خانم ، بانو ، شاهدخت ، مهربانو و ..... دوست دارم به زیباترین اسامی که میشناسم با بهترین لحنی که بلدم بارها صدایت کنم ، طراوتت روح خشک زندگیم را سرشار از امید و انگیزه می کند ، لمس دستانت این نوید را به قلبم میدهد که در این دنیای پر تکاپو و پرهیایو ، عشقی دارم که سزاوار پرستیدن است ، سحرگاه وقتی نسیم می وزد گویی در خانه ما گل ها شکوفه می زنند ، نسیم هم از اینکه عطر تو را بچرخاند شادمان است بانوی من ، از تو سپاسگذارم که در تمامی مراحل زندگی دستت را از دستانم جدا نکردی ، دوش به دوشم ایستادی و مرا رها نکردی ، تمام دنیای من روزت مبارک .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چـــــون مهر بــــزرگ و جاودانـــی مــادر/*/ آرام دل و عزیـــز جــــانی مــــادر 

 ای کــاش همیشــه جاودان می بــودی/*/ آنقدر کــه خــوب و مهربانی مـــادر                                                           

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017