باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/12/06

محوطه سازی و گل کاری های جذاب

محوطه سازی و گل کاری های جذاب

محوطــه سازی و گـل کـاری

 

دیدن یک محوطه ی اصولی همراه با مهندسیفضای سبز  و اعمال سلیقه حال هر بیننده ای را خوب می کند ، گاهی می توان با هزینه های کم باغ یا باغ ویلای خودمان را به زیباترین صحنه ی ممکن تبدیل کنیم ، کافی است کمی سلیقه داشته باشیم و به نکات زیر توجه کنیم .

 

1- آب و هوا : با توجه به اینکه در کدام یک از مناطق ایران هستید ، پوشش گیاهی منطقه خود را بشناسید و با توجه به آب و هوای منطقه شروع به گل کاری و یا درختکاری کنید ، باغ ویلاهای استان تهران بالاخص شهریار دارای آب و هوای مساعد جهت رشد انواع گونه های گیاهی می باشد ، باغات شهریار دارای انواع درختان میوه مثل : زردآلو ، گوجه سبز ، گیلاس ، هلو و ... می باشد ، مشاهده شده بسیاری از گونه های کمیاب مثل سیکاس و بامبو نیز در این آب و هوا قابلیت رشد دارد ، فاکتور دیگر آب است ، بعضی مناطق به دلیل نداشتن آب کافی ، نیاز به کاشت پوشش گیاهی با نیاز ابی کم هستند که می توان به : آناناسیان از خانواده bromeliads اشاره کرد .

 

2- فصول سال : در بعضی از نقاط در واقع تابستان ها به 2 الی 3 فصل و یا برعکس فصول سرد به همین صورت می باشد ، بدیهی است انتخاب درخت و یاوشش گیاهی باید با رعایت این اصول باشد .

 

3- استفاده به جا از مصالح : مدیریت و انتخاب درست مصالح در کنار چیدمان مهندسی و اصولی فضای باغ ویلا را بسیار زیبا می کند .

 

باغ ویلاهای استان تهران و اطراف آن چندی است که از نظر مهندسی و نگاه حرفه ای بسیار رو به رشد است .

 

 

سبک زیبای طراحی فضای سبز در کنار آلاچیق مدرن این فضا را بسیار زیبا نموده است .

 

 

زیبایی این تصویر در کنار آلاچیق چوبی و سنگفرش محوطه واقعا متحیر کننده است .

 

 

زیبایی هزینه آنچنانی ندارد ، صاحب این باغ انتهای سلیقه بوده .

 

 

و باز هم تصویری بکر از سلیقه آدمیان در کنار مخلوقات زیبای خداوند .

 

 

خیلی راحت میتوانید در باغتان فضایی دلچسب برای تولید محصولات ارگانیک تعبیه کنید ، گلخانه را فراموش نکنید .

 

 

اگر از زیبایی این باغ بگذریم باید به یک نکته توجه کنیم ، امروزه که باغ ویلاهای تهران و بالاخص شهریار به سمت لوکس شدن می رود بد نیست که این تصاویر را بیشتر ببینیم ، محوطه سازی با گل و چمن تا درب منزل.

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017