باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/11/27

ایده های ناب طراحی داخل منزل

ایده های ناب طراحی داخل منزل

به نام خدا

 

در قرنی زندگی میکنیم که فاکتورهای زیادی برای زندگی در مکانی که هستیم مطرح می شود ، با علم به این موضوع می توانیم محیطی جذاب و لوکس برای خودمان بسازیم ، کافی است با ما همراه باشید .

 

ایران به واسطه تاریخچه طولانی که دارد در معماری صاحب سبک می باشد ، با تامل در آثار تاریخی معماری ایران به زودی به این نتیجه می رسید که سبک معماری ایرانی دارای تقارن پذیری است ، یعنی توجه بسیار زیادی به موضوع تقارن در انواع سازه های خود دارد ، این مسئله در زندگی ما نیز بسیار مشهود است ، چنانچه که خودتان مستحضر هستید در اکثر خانه هایمان این مورد را رعایت کردیم ، این در حالی است که سبک های مدرن در هنر ترکیب و تلفیق را بیشتر مورد توجه قرار می دهند ، در اینجا نمونه هایی از طراحی های داخلی خارج از کشور را برای داشتن ایده خدمتتان ارائه می دهم.

 

 

 

 

 

در این طرح تلفیق رنگ های گرم در کنار رنگ سفید فضایی جذاب و ایده آل به محیط داده است .

 

 

فضا سازی استفاده شده در این آپارتمان شاید خیلی مورد توجه ما ایرانی ها نباشد ، ولی واقعا سبک چیدمان و رنگ دیوارها به هر قسمت روحی تازه داده است .

 

این دکور مورد علاقه ی من است ، دیوار آجری پشت کاناپه منبع گرمای این اتاق است ، چوب های کار شده در سقف در راستای دیوار اجری فضای نشیمن را بسیار دلچسب نموده است ، به آن مبل تکی دقت کنید انتخاب سبک و رنگ حاشیه ای آن واقعا هوشمندانه است .

 

این تصویر را بیشتر برای نوع آشپزخانه آن برای این مقاله انتخاب کردم ، واقعا فضاسازی در این عکس بیداد می کند .

 

 

شاید برای بعضی از ما انتخاب این سبک از مبلمان و این رنگ برای دیوارها جذابت نداشته باشد ، ولی اگر کمی دقت کنید مکمل بودن رنگ ها را در کنار هم احساس می کنید ، این فضا برای بیننده حس نشاط را تداعی می کند ، آیا اینطور نیست ؟

 

 

این دکوراسیون هم که دیگه جای هیچ بحثی نداره ، کتاب ، گیاه ، نور عالی ، انتخاب رنگ های مکمل ، اون صندلی " راک " رنگ پارکت ها همه و همه هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد .

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017