تاریخ خبر 1396/09/15

همه چیز درباره سوله

همه چیز درباره سوله

سوله

 

بسیاری از کارآفرینان و افرادی که صاحب کسب و کارهای کوچک هستند و بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط را اداره می کنند،برای اداره کسب و کار خود نیاز به محیطی مناسب و ایده آل دارند ، معمولا برای شغل های صنعتی از سوله های صنعتی و برای شغل های بهداشتی از سوله های صنعتی استفاده می شود .

سوله استاندارد : به سوله هایی اطلاق می شود ، که دارای سقفی به ارتفاع 9 متر در وسط و در اطراف 7 متر می باشد ، انشعابات به طول هر 2 متر در طول سوله کشیده شده است ..

سوله بهداشتی : به سوله هایی اطلاق می شود ، که ارتفاع سوله ها حدود 7. متر و کف و دیوارها سنگ می باشد ، علاوه بر این سوله باید دارای تهویه ی مطبوع و چاه فاضلاب باشد .

خرپا : به سالن های کوچک تر اطلاق می گردد ، معمولا ارتفاع این سالن ها 4.5 متر می باشد .

 

باید متذکر شویم که کف سوله های استاندارد دارای بتن مسلح می باشد  ، اما خرپاها و یا سالن ها از استاندارد مطلوبی برخورار نیستند و کف بتن و یا ماسه دارند .

 

اجاره سوله در شهریار

سالن خرپا که دارای کیفیت متوسطی می باشد از متری 7 هزار تومان شروع می شود ، سوله استاندارد با کیفیت مطلوب از متری 10 هزار تومان و سوله بهداشتی در شهرک های صنعتی شهریار از متری 14 هزار تومان به بالا شروع می شود .

 

هزینه ساخت سوله در شهریار

برای ساخت سوله باید به فاکتورهایی توجه داشته باشیم

1- قیمت زمین و نوع کاربری ان

2- مصالحی ک استفاده می کنیم

3-هزینه ی انشعابات و ....

 

در کل میتوان گفت برای ساخت یک سوله استاندارد ، با استانداردهای موجود ( نما آجر کوهی ، نورگیر 360 و ... ) باید متری 500 هزار تومان در نظر داشت و برای سوله های بهداشتی این رقم بین 700 تا 1 میلیون تومان در نظر کرفته شده است .

 

املاک حکمت افتخار دارد تا با دارا بودن بالاترین فایلینگ املاک صنعتی در شهریار به شما عزیزان خدمت کند .

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1396/11/27

" ایده های ناب برای داشتن فضایی باب میل شما ، خاص باشید ، وقتی همه عادی هستند ... "

-

1396/11/23

" به طور کلی فاکتورهای زیادی برای مطلوب ترقی کردن هر یک از این سازه ها وجود دارد ، اما بحث ما در اینجا کیفیت مطلوب هر یک از سازه ها می باشد، با ما همراه باشید ... "

-

1396/10/20

" ایده هایی ناب و لاکچری برای ساخت باربیکیو و آتشکده "

-

1396/09/26

" یکی از جلوه های زیبای باغ استخر آن می باشد ، با این 10 ایده استخری زیبا بسازید "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017