باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/08/16

برقرای ارتباط صحیح برای کسب موفقیت در کار

برقرای ارتباط صحیح برای کسب موفقیت در کار

برقرای ارتباط صحیح برای کسب موفقیت در کار

 

 

1-مهارت نوشتاری خود را بهبود بخشید .

فرقی نمکند که شما در حال نوشتن نامه ، یادداشت یا ارسال ایمیل باشید ،  داشتن مهارت های نوشتاری در سطح خوب ، کلید موفقیت شما در کار است .

 

2- بهتر گوش کردن را یاد بگیرید .

سکوت! گاهی اوقات بهترین راه برای برقراری ارتباط ، صحبت نکردن و گوش دادن است . شنونده ی خوبی بودن برای کسب نتایج مثبت و موثر در کار ، یک الزام است . شنونده ی خوبی بودن علاوه بر اینکه به شما در پیدا کردن دید و بینش دقیق تر کمک می کند . همکاران شما نیز احساس می کنند که برای آن ها ارزش قائل شده اید و در مقابل آن ها نیز برای نظرات شما احترام قائل می شوند .

 

3- مهارت های گفتاری خود را قوی کنید ( فن بیان خوبی داشته باشید )

همه ما می دانیم که بی مقدمه صحبت کردن و سخن نسنجیده گفتن ، چقدر ناخوشایند است . کاربرد جملات عجیب و غریب ، عبارات و لغات نادرست می تواند ارتباطات متقابل در محل کار را مختل کند .صحیح سخن گفتن و دانستن فن بیان برای حضور در جلسات ، سخنرانی ها و مصاحبه های اداری بسیار مهم است .

 

4- مهم تر از رموز رفتاری ، بخش مهمی از ارتباطات کاری است . دانستن آداب و معاشرت مناسب محل کار و داشتن اخلاق خوب نشانگر مناسب بودن هر دو این موارد است ؛ شما چگونه ارتباط برقرار می کنید و رفتار شما چه نکته ، موضوع و پیامی را منتقل می کند .

 

منبع نظام جامع اطلاع رسانی اشتغال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017