باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/08/13

نرخ 10 درصدی رشد در بازار مسکن

نرخ 10 درصدی رشد در بازار مسکن

مسکن از دیرباز یکی از دغدغه های انسان دغدغه مند بوده ، اینگونه که امروزه یکی از شروطه برای ازدواج داشتن مسکنی مناسب می باشد ، در دوره ی اول دولت جناب اقای روحانی قیمت صعودی و افصار گسیخته ی مسکن به شدت مهار شد اما با اتخاذ سیاست های بانکی اشتباه این مسیر به سمت و سوی رکود کشیده شد ، طوری ک کثیری از خانه دارها مسکن خود را فروختند و آن ها را نزد بانک ها سپرده گذاری کردند تا پولی بدون حاشیه ماهانه یا سالانه در اختیار آنها قرار گیرد .

 

دولت به هدف خانه دار کردن مردم و ورشکست نشدن بانک مسکن ، وام مسکن را تا سقف 50 میلیون تومان افزایش داد تا مردم با پرداخت ماهانه 850 هزار تومان بتوانند اوراقی را جهت خرید مسکن تهیه کنند و با بودجه های پائین نیز خانه دار شوند ، جدا از سود بالای این روش و پاک کردن صورت مسئله ، این روش هم نتوانست تاثیر بسزایی در رونق بازار مسکن داشته باشد ، در سال جاری دولت با اصلاح سیاست های بانکداری و کاهش نرخ سود بانکی ، مسیر جدیدی را به سوی سرمایه داران باز نمود ، حسام عقبانی رئیس اتحادیه مشاوران املاک اذعان دارند که در نیمه ی دوم سال جاری معاملات مسکن با نرخ مناسبی رشد خواد داشت ، ایشان نیز به این مسئله اشاره کردند که اگر این سیاست ها در سال گذشته صورت میگرد ما اکنون بازار مسکنی ایده ال داشتیم .

 

با توجه به رشد مناسب نرخ خرید و فروش در بازار مسکن ، امید بر این است با بهبود سیاست های بانکی این امید برای صعود این نرخ دور از انتظار نباشد .

 

اکنون زمان مناسبی است برای سرمایه گذاری

در زمان صحیح حرکتی در خور اکنون انجام دهیم

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017