تاریخ خبر 1396/06/26

قبل از خرید دکوراسیون داخلی این سوال ها را از خود بپرسید

قبل از خرید دکوراسیون داخلی این سوال ها را از خود بپرسید

قبل از خرید دکوراسیون داخلی این سوال ها را از خود بپرسید

 

1-این فضا چگونه استفاده می شود ؟

واضح است که مثلا یک اتاق خواب ، به تختخواب چراغ و احتمالا یک صندلی با آینه احتیاج دارد اما آیا تمایل دارید ک یک گنجه ی لباس داخل اتاق داشته باشید ؟ آیا به علت نداشتن مکان مناسب ، مجبورید وسیله ی ورزشی خود را در گوشه ای از اتاق جای دهید ؟ آیا ناهار خوری شما معمولا برای جشن های خانوادگی و میهمانی استفاده می شود ؟

این که هر فضایی در آینده چه کاربردی خواهند داشت اولین نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید . این نکته اندازه ، تعداد و جای قرار گرفتن وسایل  را مشخص می کند .

 

2- هر روز از این قسمت خانه استفاده می شود ؟

پاسخ به این سوال ، مدت زمانی که باید برای دکور کردن هر مکانی وقت بگذارید ، رنگی که باید استفاده کنید و نوع وسایلی که باید بخرید را مشخص می کند . برای مثال ، اگر اتاقی را برای میهمان در نظر گرفته اید هزینه ای بسیار کمتر از اتاق خوابی که هر روز از آن استفاده می کنید باید در نظر بگیرید .

 

3- رنگ مورد علاقه ام را به کجا ببرم ؟

با آویختن حوله ای در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی قرار دادن گلدان های زیبا در جای جای منزل یا تابلوهایی بر دیوارها به رنگ دلخواه خود ، به سادگی خانه را به آن مزین کنید .

 

4- این قسمت خانه از نور طبیعی کافی برخوردار است ؟

چنانچه قسمتی از خانه گوشه ای تاریک دارد . یا نام روز از نور مستقیم محروم است . ممکن است رنگ روشن تری را برای آن مکان در نظر بگیرید .

 

5-چه لوازمی لازم است و کجا باید قرار بگیرند ؟

در هر فضاء ابتدا تصمیم خود را نسبت به این که کدام قسمت مرکز آنجا باشد . قطعی کنید . چیدمان لوازم منزل شما به  نسبت ان تمرکز پیدا می کند . مانند اتاق نشیمن که اگر تلویزیون در آن مرکزیت داشته باشد سایر لوازم نسبت به آن چیده می شوند .

 

6- دوست داشتم کجا زندگی می کردم ؟

شاید این سوال کمی عجیب به نظر برسد ، اما آرامش شما هنگامی کامل تر خواهد شد که به فضایی که دوست دارید در ان زندگی کنید نزدیک تر باشید . اگر زندگی در کنار طبیعت جنگا را دوست دارید ، رنگ های سبز و گرم ، همچنین میوه های کاج . بلوط در دکورهانه برای شما فضای جنگل را یادآوری می کند . همینطور قرار دادن صدف ، گوش ماهی و ظروف پر از شن یا ماسه در گوشه و کنار منزل ، دریا را تداعی می کند .

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1396/09/15

" شرایط : خرید سوله اجاره سوله ساخت سوله در شهریار "

-

1396/08/26

" زلزله چیست ؟ بزرگترین زلزله ایران و جهان در چه تاریخی رخ داده است؟ "

-

1396/08/16

" امروزه توانایی بالا در سخن گفتن و ارتباط کلامی یکی از بهترین ابزار برای پیش برد اهداف پیشرفت انسان می باشد . "

-

1396/08/13

" نیمه ی دوم سال 96 با نرخ رشد 15 درصدی در بازار مسکن ، تاثیر اصلاح سیاست های بانکی است . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017