باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/06/01

چگونه پرده ، مبلمان و فرش خانه را با هم ست کنیم؟

چگونه پرده ، مبلمان و فرش خانه را با هم ست کنیم؟

آموزش ست کردن پرده با فرش و مبلمان

 

1- پرده ها عناصر روح بخش دکوراسیون منزل شما هستند

 

اگر برای دکوراسیون منزل مبلمانی با رنگ های روشن در نظر گرفته اید ، پس بهتر است برای روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی اتاق تان از رنگ های شاد برای پرده یا فرش استفاده کنید اما دقت داشته باشید که فقط یکی از این دو عنصر را با رنگ های متضاد و خیلی چشم گیر انتخاب کنید .

رنگ های زرد و سفید برای پرده ترکیب بسیار مناسبی برای کسانی است که عاضق نور خورشید و خانه افتابی هستند زیرا که نور خورشید را به خوبی داخل خانه هدایت می کنند .

 

2 - طرح و بافت در دکوراسیون منزل شما

اگر می خواهید که فضای صمیمانه تری را تجربه کنید از پرده ها و فرش های طرح دار در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید ، می توانید پرده هایتان را از پارچه های طرح دار انتخاب کنید ولی به علت طرح دار بودن از یکی از رنگ های خنثی میزل تان برای رنگ آمیزی استفاده کنید .

 

3 - فرش ها تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما

برای فرش ها می توانید از یکی از رنگ های پارچه و کوسن های مبلتان الهام بگیرید . از فرش های روشن نترسید درست است که در نظر اول تمیز کردن ان کاری دسوار به نظر می آید اما نمی توان از جلوه و زیبایی که به فضای داخلی و دکوراسیون منزل تان می بخشند به سادگی گذشت .

 

4- انتخاب یک رنگ واحد برای پرده و کوسن مبل

اگر دیوار منزلتان به رنگ سفید می باشد و سقفی به این رنگ دارید برای از بین بردن حس کسالت ناشی از این رنگ از یک رنگ واحد و پر جلوه برای پرده ، کوسن ها و فرش اتاق تان استفاده کنید . اما دقت کنید که رنگ ها نباید دقیقا یکسان باشند .

 

5 - ترکیب های رنگی دکوراسیون منزل در پرده ، فرش و مبل

اگر مایل هستید تا در فضای داخلی خانه خود تفاوتی ایجاد کنید می توانید تمام رنگ هایی که برای دکوراسیون داخلی منزلتان انتخاب کرده اید در هر سه عنصر پرده ، فرش و مبل به کار ببرید ، این کار مهارت زیادی می خواهد اما اگر نتیجه خوب از آب دربیاد ، بسیار جاب میشه !

 

6 - فرش ایرانی تاثیری متفاوت در دکوراسیون منزل شما

 

برای این که فضای اتاق تان را از کسالت و بی روح بودن خارج کنید . بهترین گزینه استفاده از فرش های پر نقش ایرانی با رنگ های بسیار شاد است . فضاهایی را که اغلب دکوراسیون کرم و قهوه ای دارند را با فرش های ایرانی زیباتر می کنند و برای این که فضا جذاب تر باشد می توانید از کوسن هایی زیبا با نقش مایه های همان فرش استفاده کنید . فرش ایرانی پر نقش و نگار و پر از رنگ است سعی کنید در کنار آن از پارچه های ساده تر استفاده کنید تا فضا سنگین و شلوغ نشود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017