باغ ویلا 950 متری فول فرنیش در کردزار
قیمت: 4 میلیارد
کردزار
691
1500 متر باغ ویلای لوکس واقع در کردزار
قیمت: 9 میلیارد
کردزار
688
تاریخ خبر 1396/05/22

معاوضه (تهاتر) ملک در شهریار

معاوضه (تهاتر) ملک در شهریار

املاک حکمت با سابقه 30 ساله در امر خرید وفروش باغ ویلا ، سالن ، سوله و ... در شهریار ، با کادری مجرب و کارآزموده ، افتخار دارد بهترین ها را به شما عزیزان پیشنهاد دهد ، ما بهترین و به قیمت ترین ها را به شما پیشنهاد می دهیم ، زیرا معتقدیم ، اعتماد شما به مشاورتان برای ما ارزشمند است .

 

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با فایل هایی که دارای قابلیت تهاتر یا معاوضه هستند آشنا کنیم، البته لازم به ذکر است ملک هایی که دارای مبالغ سنگین هستند اکثرا 50 درصد معامله را با تهاتر ملک های مناسب انجام می دهند .

 

باغ ویلا :

 

کد : 409

باغ ویلایی به متراز 5000 متر دارای 1000 متر ویلا تریبلکس در یکی از بهترین مناطق شهریار یکی از فایل های املاک حکمت می باشد ، این ملک در صورت خرید نقدی به مبلغ 2 و نیم میلیارد و در صورت تهاتر به قیمت 3 میلیارد معامله می شود ، برای مشاهده تمامی مشخصات این ویلای دیدنی می توانید به اینجا مراجعه کنید .

 

 

کد : 439

باغ ویلای 1000 متری دارای تمامی امکانات در لم اباد شهریار ، یکی دیگر از فایل های تهاتر املاک حکمت می باشد ، این باغ ویلای شکیل با مبلغی حدود 1 میلیارد تومان معامله و معاوضه می گردد ، برای مشاهده تمامی مشخصات ای ویلای زیبا به اینجا مشاهده فرمائید .

 

 

کد :456

باغ ویلای لوکس ، زیبــا ، اکازیون و همه چیز تمامی ک مساحتی حدود 2000  متر در یکی از بهترین مناطق شهریار و با تمامی اسناد لازم ، 50 دصد معاوضه با زمین و آپارتمان و الباقی پول ، برای مشاهده مشخصات این ملک به  اینجا مراجعه کنید .

 

 

 

سوله وسالن :

 

کد : 1082

 

سوله استاندارد با زمین  به ماحت 5000 متر در یوسف آباد شهریار ، این ملک به طور سر به سر قابل تهاتر است مبلغ کارشناسی 1.5 میلیارد برای معامله می باشد ، برای مشاهده مشخصات این ملک می توانید به  اینجا مراجعه کنید .

 

 

 

تعداد زیادی از فایل های صنعتی با شرایط تهاتر تطابق دارد از این رو از درج تمامی آن ها خودداری نمودیم .

 

بهترین ها را برایتان خواستاریم زیرا معتقدیم بهترین ها لایق بهترین هستند .

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1398/04/24

" برای خرید یک ملک اولین قدم مراجعه به یک بنگاه مشاور املاک است. در این سالها تعداد مشاورین املاک سر به فلک کشیده. اما آیا تمام آنها معتبر هستند ؟ "

-

1398/04/18

" حتما تا به حال پیش آمده که مبلغی را به عنوان پس انداز یا سرمایه ذخیره کنید. با توجه به نوسانات ارزش ریال در این مدت اخیر چه راه حل‌هایی می‌تواند برای حفظ سرمایه شما مناسب تر باشد ؟ "

-

1397/06/08

" در بازار افسار گسیخته ی کنونی امروز خرید کنیم یا فردا ؟ "

-

1397/02/16

" همه اطلاعاتی که در مورد شهرک ویلایی تیسفون نیاز دارید . "

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق املاک حکمت و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017